Wait when page loaded

0 232 441 85 91

Şehit Fethi Bey Bulvarı No:27 Limboz İş Hanı Kat:1 D:102-103 Gümrük / İZMİR

Hakkımızda

"Önce Eğitim, Sonra Güvenlik"

Güvenlik alanında en modern, en güçlü, en büyük, en kaliteli ve en güvenilir olma amacı ile “Önce Eğitim Sonra Güvenlik” sloganıyla 30 Mart 2006 yılında ülkemiz güvenlik sektöründeki eğitim açığını göz önüne alarak eğitim kurumu olarak yola çıktık. 2009 yılında Özel Güvenlik Hizmetleri sunmaya başladık.

Habitat Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri Yöneticileri geçmişteki profesyonel yaşamlarında olduğu gibi, Emniyet Teşkilatındaki deneyimlerini kendi şirketlerinde sürdürme ve yeni başarılara imza atma hedefini taşıyorlar. Amacımız 5188 Sayılı Kanun çerçevesinde önce kaliteli eğitim hizmeti vererek, güvenlik sektöründe güçlü, bilgili, görev bilinci ile görev yapacak kaliteli güvenilir insanları eğiterek meslek sahibi yapmak ve güvenlik sektörüne kazandırmaktır.

Kursiyerlerimizi eğitmekle yetinmeyerek yaptığımız çalışmalarla işe yerleşmelerine yardımcı oluyoruz. Bugüne kadar kursumuzdan sertifikasını alıp yaka kartını çıkaran öğrencilerimizin %90’ı işe yerleştirilmiştir. Bilgisayarlarımızda oluşturduğumuz veri tabanımız ve mesaj sistemimizle, diğer özel güvenlik eğitim kurumlarından mezun olup bize başvuruda bulunan güvenlik görevlisi arkadaşlarımıza da yardımcı olmaktayız.

Kursiyerlerimizin derslere katılımları konusunda sınır tanımamaktayız. Yaka kartlarını almış olsalar bile, kendilerinin eksik gördükleri derslere katılmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimiz bütün gruplarımızın derslerine istedikleri ders saati kadar katılabilmekte ve gerekli görülürse kişiye özel dersleri de ücretsiz vermekteyiz.

Özel Güvenlik Eğitimi almak isteyen ancak maddi imkanları elverişli olmayan vatandaşlarımız ikamet ettikleri yer Kaymakamlıklarına yada Valiliklerine başvurarak meslek edindirme ile ilgili kurs ücretlerini, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler tarafından gönderilen meslek edindirme fonlarından gerekli maddi destek talep edilebilmektedir.

Habitat Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak çalışanlar ve hak sahiplerinin beklentileri doğrultusunda hizmeti alan ve hizmeti verenlerin haklarının gözetilerek, memnuniyetlerinin sağlanması, doğru, titiz, hızlı ve kaliteli yönetim sistemi şartlarına uygun eğitimin verilmesi, eğitimin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi şirketimizin kalite politikasıdır.

Habitat Özel Güvenlik böyle bir başarı grafiğini yakalamanın mutluluğu içerisinde şirketleşme yolunda adımlar atmış, aynı başarıyı güvenlik hizmetlerinde de yakalamayı hedeflemektedir.